KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16957007
nr 1695 7007
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 21 april 2025
kl 18:22:03
1.000 kr
2.000 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr